Kody rabatowe BurakiZiemniaki

Catering dietetyczny BurakiZiemniaki może zaoferować wiele ciekawych programów żywieniowych. Każdy z  nich jest jedyny w swoim rodzaju, więc pozwala osiągnąć zupełnie inne cele. Mimo tego diety mają też cechy wspólne. Łączy je wyjątkowy smak, aromat i wysoka jakość. Posiłki w ramach diety pudełkowej są bowiem zdrowe, zbilansowane i bardzo różnorodne. W dodatku BurakiZiemniaki swój catering dietetyczny oferuje w przystępnych cenach. Często udostępnia też kody rabatowe, więc zdrową dietę można nabyć jeszcze taniej. Nic więc dziwnego, że to ta marka wzbudza coraz większe zainteresowanie na rynku.

-15%

Kod promocyjny: PROMO

Czym jest BurakiZiemniaki?

BurakiZiemniaki to firma cateringowa, która od pewnego czasu zajmuje się dostawą posiłków bezpośrednio pod drzwi klientów. Może poszczycić się bogatym doświadczeniem w branży i sztabem wykwalifikowanych pracowników. W zespole jest doświadczony dietetyk, który zajmuje się układaniem jadłospisu diet pudełkowych. To również dietetyk udziela konsultacji klientom i wspiera ich na etapie wyboru. Dzięki temu każdy może znaleźć dla siebie skuteczny program żywieniowy. Nie sposób pominąć też profesjonalnego kucharza, który współpracuje wyłącznie z najlepszymi dostawcami żywności. To oni zapewniają dostęp do naturalnych produktów, wolnych od sztucznych dodatków i ulepszaczy. W efekcie do klientów trafiają smaczne i wartościowe posiłki. Są one też należycie pakowane i przewożone. Nie trzeba obawiać się o ich walory smakowe i jakość. Firma BurakiZiemniaki wykorzystuje tylko bezpieczne opakowania, które w dodatku można zabrać ze sobą do pracy lub w podróż.

Diety pudełkowe od BurakiZiemniaki dla klientów

Dieta pudełkowa w BurakiZiemniaki opracowywana jest zgodnie z zasadami żywienia. Wszystkie potrawy są zatem smaczne, pełnowartościowe i bardzo różnorodne. Pozwalają dostarczyć organizmowi cennych składników odżywczych i wspierają dobre odżywianie. Najwięcej posiłków powstaje na bazie świeżych warzyw i owoców. Jednak profesjonalna firma cateringowa stara się, by jej dieta nie była nudna. Dlatego chętnie sięga też po inne naturalne składniki, w tym na przykład po różne rodzaje mięs, ryby i owoce morza, czy produkty pełnoziarniste. Mimo wszystko dokładny jadłospis pozostaje do indywidualnych ustaleń. W dużej mierze zależy od wybranego planu dietetycznego i preferencji klienta. Samodzielnie można też wybrać kaloryczność zestawów i ilość posiłków. W standardowej wersji dieta pudełkowa może uwzględniać trzy posiłki na dzień. W bardziej rozbudowanej od cztery/pięć i dodatkowe przekąski. Najczęściej zestawy w BurakiZiemniaki mieszczą się w przedziale kalorycznym od 1000 do 3000 kalorii. Firma cateringowa ma świadomość, że wielu klientów może mieć problem z dostosowaniem optymalnej diety. Dlatego oferuje konsultacje z dietetykiem lub wsparcie przydatnych narzędzi. Na stronie BurakiZiemniaki.pl czeka kalkulator BMI i kalkulator zapotrzebowania energetycznego. To całkowicie darmowe i bardzo proste w obsłudze narzędzia. Wystarczy podać kilka danych, jak np. swoją wagę i wzrost, by dowiedzieć się, czy mamy niedowagę lub nadwagę. Nie będzie też problemu z ustaleniem optymalnej kaloryczności posiłków dla osiągnięcia różnych celów. 

Rodzaje diet z oferty BurakiZiemniaki

Oferta cateringu dietetycznego w BurakiZiemniaki prezentuje się bardzo ciekawie. Do wyboru pozostaje wiele klasycznych programów żywieniowych oraz nowoczesnych diet. Dzięki temu każdy klient będzie mógł wybrać coś dla siebie. Aktualna oferta obejmuje następujące rodzaje diet:

 • dieta odchudzająca,
 • dieta wegańska,
 • dieta sportowa,
 • dieta ketogeniczna,
 • dieta bez laktozy,
 • dieta dla MAM,
 • dieta niskowęglowodanowa,
 • dieta dr Dąbrowskiej,
 • dieta sirt,
 • dieta DASH,
 • dieta Hashimoto,
 • dieta niskie IG,
 • dieta sokowa,
 • dieta FOODMAP,
 • dieta bezglutenowa,
 • dieta wegańska. 
Dlaczego catering dietetyczny BurakiZiemniaki?

W ofercie BurakiZiemniaki znajduje się wiele różnych diet pudełkowych. Zestawy zawierają zbilansowane i smaczne posiłki, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Wszystkie dania pakowane są w bezpieczne pojemniki, które utrzymują ich wartości odżywcze i smak. Są w dodatku bardzo lekkie, więc można je zabrać ze sobą w podróż lub do pracy. BurakiZiemniaki realizuje dostawy każdego dnia wprost pod drzwi klientów. Chętnie dowozi paczki z jedzeniem do domów i mieszkań. Jednak wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, może zapewnić dostawę nawet do pracy i to w wielu lokalizacjach. Oferta skierowana jest nie tylko do mieszkańców dużych miast, ale też tych nieco mniejszych. Dokładny zakres dostawy można sprawdzić na stronie BurakiZiemniaki.pl.