Kody Rabatowe Mój Catering

Mój Catering to firma oferująca catering dietetyczny dla osób w różnym wieku, prowadzących dowolny tryb życia i z różnymi problemami zdrowotnymi, jak i celami żywieniowymi. Jakość przygotowanych posiłków jest tutaj wysoka, podobnie jak i ich wartość odżywcza. Co więcej, klienci chwalą to, że mogą liczyć na wiele promocji oraz korzyści, wynikających z zamawiania prezentowanej diety pudełkowej. 

-5%

Kod promocyjny: WIOSNA5

Catering dietetyczny na każdą kieszeń

Oferta Mój Catering skierowana jest dla osób chcących zmienić nieprawidłowe nawyki żywieniowe. Każda osoba, która zamierza zadbać o siebie, zaczynając od spożywania pełnowartościowych posiłków, na pewno będzie usatysfakcjonowana z tego, co jest dla niej zaproponowane. 

Firma realizuje dostawy w ponad 3000 miejscowości na terenie Polski, a więc z pewnością możliwe okaże się skorzystanie z takiego rozwiązania również, gdy będzie się miało na to ochotę. Należy jedynie wpisać swój kod pocztowy w wyszukiwarkę zamieszczoną na stronie internetowej, aby upewnić się, czy jest możliwe skorzystanie z takiego rozwiązania. 

Jadłospisy opracowują doświadczeni dietetycy, a następnie poszczególne potrawy przygotowane są przez kreatywnych kucharzy. Wszystkie posiłki dostarczane do klientów są zdrowe, pełnowartościowe, smaczne oraz estetycznie zapakowane. Wyboru diety pudełkowej można dokonać samodzielnie bądź zdecydować się na konsultację z dietetykiem.

O tym, że Mój Catering jest przeznaczony dla każdego i na każdą kieszeń świadczy między innymi to, że ceny są o wiele korzystniejsze aniżeli u konkurencji oraz że na bieżąco można korzystać z różnych promocji. Ponadto można także sobie pozwolić na odroczoną płatność, o ile nie jest się w stanie opłacić zamówienia w danym czasie, gdy planuje się skorzystać z proponowanej diety pudełkowej. 

Główne powody, dla których warto zdecydować się na Mój Catering

Najważniejsze powody, dla których warto zdecydować się na to, co proponuje Mój Catering to: 

  • obszerna oferta diet, w której znajduje się aż 16 pakietów;
  • jadłospisy o różnej wartości energetycznej, pozwalające na sprostanie oczekiwaniom różnych osób, w tym również sportowców;
  • różnorodne pod względem smaku i składu posiłki, dostarczające do organizmu najważniejszych substancji odżywczych;
  • atrakcyjne finansowo opcje: program lojalnościowy, program afiliacyjny, cykliczne rabaty, kupony polecające, czy odroczone płatności.

Program Lojalnościowy Mój Catering - korzyści dla zaangażowanych klientów

Mój Catering wystosował dla zaangażowanych klientów Program Lojalnościowy. Mogą z niego skorzystać osoby, które oceniają konkretne dania i promują tym samym firmę Mój Catering. Systematycznie wystawiając pozytywne opinie można zyskać zniżki, jakie następnie zamienia na punkty. Cena każdego posiłku to 1 punkt, a 10 punktów to 1 złoty zniżki. Po nazbieraniu wyznaczonej liczby punktów należy zaznaczyć w Panelu Klienta opcję:  “Uwzględnij punkty ze skarbonki”, aby móc skorzystać ze zniżki. Stali klienci mogą też liczyć na to, że za każde wydane 1000 złotych otrzymają 25 000 punktów. 

Kiedy poleca się Mój Catering rodzinie i znajomym i rzeczywiście ktoś wykorzysta taką opcję, to za pierwsze zamówienie osoby z polecenia polecający otrzymuje aż 25 złotych rabatu. Kody polecające są dla każdego klienta wygenerowane indywidualnie.

Mój Catering wystosował również inne ciekawe rozwiązanie. Jest to program afiliacyjny, polegający na rekomendowaniu diet pudełkowych za pośrednictwem Internetu. Każdy uczestnik tego programu dostaje od firmy indywidualny link, za pomocą którego zakupy online zapisują się w zewnętrznym serwisie. Za każdą osobę oraz za jej zamówioną dietę uczestnik otrzymuje określoną kwotę. 

FAQ – o co najczęściej pytają klienci

W Mój Catering można skorzystać z takich propozycji diet jak: Dieta z Wyborem Menu, Dieta Standard, Dieta Sport (Wysokie Białko), Dieta Odchudzanie, Dieta Niskie IG (Niski Indeks Glikemiczny), Dieta Keto, Dieta Wege, Dieta Low Carb, Dieta Lekkostrawnie, Dieta Odchudzanie Wegetariańskie, Dieta Wege z Rybami, Dieta Niskie IG (Wege z Rybami), Dieta SirtFood, Dieta Detoks Sokowy, Dieta Fleksitariańsko oraz Dieta Bez Glutenu i Laktozy.

Te dania, które domagają się podgrzania, mają nalepioną specjalną etykietę. Należy je wyjąć z opakowania i przełożyć do naczynia żaroodpornego, a następnie umieścić w kuchence mikrofalowej albo w piekarniku. Trzeba pamiętać o tym, że opakowań z cateringu nie umieszcza się w nich, ponieważ nie są do tego przystosowane. 

Posiłki są przygotowywane w trybie bieżącym oraz ze świeżych składników, wobec czego można je przechowywać maksymalnie przez dwa dni. Nie jest to jednak konieczne, ponieważ każdego dnia otrzymuje się kolejne dania. Natomiast, otrzymując menu na niedzielę w sobotę, nie trzeba przejmować się jego świeżością w dniu następnym. 

Dostawy realizowane są każdego dnia, przez 6 dni w tygodniu, do godziny 8. Klienci otrzymują zamówione potrawy od poniedziałku do soboty. Są one dostarczane w specjalnych samochodach chłodniczych, co zapewnia ich świeżość i wysoką jakość. W soboty dostarczane są posiłki na dwa dni.