Kody rabatowe Tim Catering

Dieta kateringowa Tim okazuje się perfekcyjnym balansem pomiędzy zdrowiem i wspaniałym smakiem. Jadłospis skupia się na zbilansowanych posiłkach, które dostarczają optymalnej ilości białka, zdrowych tłuszczów i węglowodanów złożonych, przy jednoczesnym ograniczeniu cukrów prostych i sztucznych dodatków. Wszystkie posiłki są przygotowywane z najwyższej jakości składników, z naciskiem na produkty organiczne i lokalne. Dieta Tim zapewnia nie tylko wsparcie dla fizycznej aktywności, ale promuje przy tym zdrowe nawyki żywieniowe i zapewnia satysfakcję z jedzenia.

-20%

Kod promocyjny: GIGAWYBOR
kody rabatowy tim catering
kody rabatowy tim catering
kody rabatowy tim catering
kody rabatowy tim catering

Oferta Tim dla Ciebie i Twojego dobrego samopoczucia

Wybór menu:

Elastyczna dieta umożliwiająca indywidualny wybór spośród różnorodnych dań. Idealna dla osób szukających balansu w swoim planie żywieniowym.

Keto Premium:

Wersja diety ketogenicznej, bogata w wysokiej jakości tłuszcze i minimalną ilość węglowodanów.

Slim:

Niskokaloryczna dieta zaprojektowana aby wspierać utratę wagi, zrównoważona pod kątem składników odżywczych. Idealna dla osób dążących do redukcji masy ciała.

Office:

Specjalnie zaprojektowany plan dla pracowników biurowych. Jadłospis łączy wygodę ze zbilansowanym żywieniem, wspierającymi zdrowie i koncentrację podczas pracy.

Standard:

Zrównoważona dieta pod kątem makroskładników, idealna dla osób poszukujących zdrowych, a przy tym prostych rozwiązań żywieniowych.

Keto:

Standardowa dieta ketogeniczna skupiająca się na wysokim spożyciu tłuszczów. Wspiera utratę wagi i daje zastrzyk energii na cały dzień.

Sport:

Zaprojektowana z myślą o sportowcach, zapewnia odpowiednią podaż białka i węglowodanów. Wspiera regeneracje mięśni po dniu treningowym.

Sport premium:

Diety, która oferuje wysokiej jakości składniki odżywcze i zróżnicowane posiłki dostosowane do specyficznych potrzeb osób aktywnych fizycznie.

Niski IG:

Dieta skoncentrowana na produktach o niskim indeksie glikemicznym, idealna dla osób chcących kontrolować poziom cukru we krwi.

Hashimoto:

Dieta stworzona dla osób z chorobą Hashimoto, skoncentrowana na łagodzeniu objawów i wspieraniu funkcji tarczycy.

Vegetarian:

W pełni wegetariański jadłospis, zapewniający różnorodne i zbilansowane posiłki oparte na produktach roślinnych

Vege + Fish:

Dieta wegetariańska z dodatkiem ryb. Propozycja zawiera duże ilości wartościowych kwasów tłuszczowych omega-3.

Vegan:

W pełni wegańska opcja, eliminująca wszystkie produkty pochodzenia zwierzęcego.

Less Gluten:

Dieta odpowiednia dla osób chcących zminimalizować spożycie glutenu w swojej diecie.

Lactose Free:

Dieta bez laktozy, przeznaczona dla osób z nietolerancją pokarmową lub innymi dolegliwościami trawiennymi.

FAQ – powtarzajace się pytania

Aby zamówić, wystarczy wybrać odpowiednią dietę z oferty i wypełnić formularz zamówienia na stronie internetowej. Możesz również skontaktować się z biurem telefonicznie lub mailowo.

Tak, oferujemy możliwość dostosowania posiłków do indywidualnych potrzeb, alergii i preferencji smakowych. Prosimy o podanie szczegółów podczas składania zamówienia.

Akceptujemy płatności kartą kredytową, przelewem bankowym oraz płatności online. Szczegółowe informacje znajdziesz w sekcji 'Płatności’ na naszej stronie.

Tak, cena diety obejmuje już koszt dostawy do domu lub biura na terenie obsługiwanego przez nas miasta.

Dostawy realizowane są w nocy i rano w godzinach 5:00-9:00. Istnieje możliwość ustalenia indywidualnych godzin dostaw.

O tym warto wiedzieć!

Firma kateringowa Tim oferuje spersonalizowane usługi żywieniowe, dopasowane do indywidualnych potrzeb i celów zdrowotnych naszych klientów.  Znajdziesz tu szeroki wachlarz diet – od standardowych po specjalistyczne. Menu jest regularnie aktualizowane, aby zapewnić różnorodność i satysfakcję z zamawianych posiłków. Dostawy realizowane są codziennie, przez co pakiety docierają świeże bezpośrednio pod drzwi klienta. Tim dba o indywidualne podejście do każdego zamówienia, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

kody rabatowy tim catering