Kody rabatowe Fitness Catering

Fitness Catering – dieta pudełkowa dla każdego

Dieta pudełkowa w Fitness Catering to smaczne i odpowiednio zbilansowane posiłki, które dostarczają energię i siłę na cały dzień. W zespole firmy znajdują się kucharze i dietetycy, którzy wspólnymi siłami tworzą diety dostosowane do potrzeb klientów, ich trybu życia i stanu zdrowia. 

Oferta Fitness Cateringu jest skierowana nie tylko do osób, które chcą pozbyć się zbędnych kilogramów. Posiłki mogą zamawiać osoby, które chcą odżywiać się zdrowo, nie mają czasu na samodzielne gotowanie, albo na przykład chcą zwiększyć swoje możliwości w różnego rodzaju aktywnościach sportowych. 

-25% na WYBÓR MENU

Kod promocyjny: 25MAJ

Fitness Catering działa na terenie całej Polski. Ma swoje punkty we wszystkich województwach. Dociera z cateringiem do największych miast oraz okolicznych miejscowości. Dostawa posiłków jest zawsze darmowa. Na stronie można sprawdzić, jakie miejscowości obsługuje i zapoznać się ze szczegółowym menu. Zamówienia można składać za pośrednictwem panelu klienta.

Popularne diety w Fitness Catering

Bogata oferta diet, jaką dysponuje Fitness Catering, jest wystarczającą motywacją do korzystania z usług właśnie tej firmy. W jej ofercie można znaleźć następujące diety: 

 • Dieta Standard (Zdrowa Dieta), Wybór menu – Standard, Dieta Comfort,
 • Wybór menu – Low carb, Dieta Low carb, Dieta Ketogeniczna,
 • Dieta Sport, 
 • Dieta Wege&Ryby, Dieta Standard bez ryb, Dieta Wege,
 • Dieta Gluten less & Lactose free, Dieta Low IG, Fit Women, 
 • Dieta Samuraja, Dieta Paleo, Dieta dr Dąbrowskiej, Dieta Sirt,
 • Intermittent fasting – Standard, Intermittent fasting – Niski IG, Intermittent fasting – Carb back loading, Intermittent fasting – Keto.

Więcej szczegółów dotyczących poszczególnych diet można znaleźć na stronie. Przed wyborem konkretnej diety warto nie tylko zastanowić się nad jej celem, ale również nad kalorycznością. Do obliczenia zapotrzebowania kalorycznego można wykorzystać kalkulator dostępny także na stronie firmy cateringowej. 

Fitness Catering – dlaczego klienci wybierają ofertę tego cateringu

Na liście najczęściej wymienianych powodów znajdują się następujące:

 • Duży wybór diet składających się z pełnowartościowych posiłków, zawsze przygotowywanych na bazie składników najwyższej jakości. 
 • Możliwość indywidualnego dopasowania menu, a co za tym idzie, wyboru dań, eliminacji alergenów oraz niechcianych produktów. 
 • Atrakcyjne ceny, rabaty, zniżki za punkty zebrane w ramach Programu Lojalnościowego. 
 • Darmowa dostawa na terenie całej Polski. 
 • Możliwość składania zamówień online, za pomocą panelu klienta. 
 • Możliwość wypróbowania zestawu testowego przed zakupem diety na cały miesiąc. 

FAQ

Niektóre diety, by chronić przed efektem jo-jo, wymagają nie tylko przestrzegania określonych zasad, ale również odpowiedniego wyjścia z diety. Zależnie od jej rodzaju, polega to na stopniowym wprowadzaniu pewnych produktów i zwiększaniu kaloryczności. Dlatego najlepiej stosować dietę pod okiem dietetyka, a przed rozpoczęciem, dobrze poznać jej zasady.

Długość trwania diety jest dowolna. Dieta testowa trwa 3 dni. Standardową dietę można jednak zamówić nawet na 1 dzień. Trzeba jednak mieć na uwadze to, że chcąc ujrzeć efekty jej działania, dieta musi być stosowana dłużej.

Klient wybiera czas trwania diety. Może zatem ustalić, że dieta będzie dostarczana tylko w dni robocze, od poniedziałku do piątku, a więc poza weekendami. Może też zamówić dietę tylko na weekendy. Wszystkie szczegóły są kwestia indywidualnego ustalenia.

Istnieją różne metody płatności za catering. Zawsze jednak jest to płatność z góry. Można płacić BLIKIEM, VISA, Pay, PayPo, PayU. Wybór metody zależy od możliwości i oczekiwań klienta.

Dieta jest dostarczana jedynie do obsługiwanych miejscowości i zawsze za darmo na terenie całej Polski. Klient ponosi koszt samego cateringu.