Kody rabatowe DietBox

Catering dietetyczny to bardzo popularna w ostatnim czasie usługa świadczona przez firmy działające właśnie w branży cateringowej. Jedną z nich, cieszącą się bardzo dobrą opinią, jest DietBox. Firma zajmuje się dostarczaniem poprawnie zbilansowanych posiłków, zgodnych z konkretnymi zaleceniami dietetycznymi. Swoją ofertę kieruje głównie do osób, które chcą zdrowo się odżywiać, schudnąć, czy na przykład zbudować masę mięśniową. Ale wśród oferowanych diet odpowiednią dla siebie znajdą także osoby z pewnymi problemami zdrowotnymi i związanymi z tym ograniczeniami pokarmowymi. 

-22%

Kod promocyjny: GRILL22

DietBox oferuje diety w bardzo przystępnych cenach. Dieta na cały dzień kosztuje w granicach 60 zł. Należy jednak mieć na uwadze, że dzięki promocjom, rabatom i specjalnym zniżkom, cena często spada znacznie w dół. Niekiedy rabat wynosi nawet 21%, a to w skali całego miesiąca, naprawdę duża obniżka. By płacić za dietę mniej, wystarczy zamówić catering na dłuższy czas, najlepiej na cały miesiąc z góry. 

Firma DietBox obsługuje wybrane miejscowości na terenie wszystkich województw. Szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć na stronie. Wystarczy skorzystać ze specjalnej wyszukiwarki. Posiłki są dostarczane regularnie i zawsze na czas, pod wskazany adres do domu lub pracy. Wszystko to DietBox oferuje w bardzo przystępnej cenie. 

Dieta w pudełkach DietBox – korzyści

  • Zespół DietBox tworzą doświadczeni kucharze, profesjonalni dietetycy, terminowi kierowcy i wykwalifikowani doradcy. Wszyscy razem zapewniają kompleksową i rzetelną obsługę. 
  • Firma oferuje duży wybór diet. Diety te różnią się też kalorycznością. Istnieje możliwość wyboru menu według indywidualnych upodobań i potrzeb. 
  • Posiłki są przygotowywane ze składników najwyższej jakości, pochodzących od sprawdzonych i wciąż tych samych dostawców. Są smaczne, zdrowe i różnorodne, a do tego apetycznie podane. 
  • Diety dostarczane są w godzinach nocno-porannych, dzięki czemu są gotowe do zjedzenia w momencie, gdy przychodzi na to pora. 
  • Firma dostarcza posiłki na 7 dni w tygodniu. Jedzenie na niedzielę dowozi już w sobotę. 
  • Doradcy pozostają do dyspozycji klientów przez cały okres trwania umowy cateringowej.
  • Klienci mają możliwość składania zamówień za pośrednictwem panelu klienta, który znacznie usprawnia tę czynność i powoduje, że cały proces zakup diety przebiega wygodnie i przyjemnie. 
  • Zamawiając catering w DietBox nie trzeba samodzielnie przygotowywać posiłków,  co za tym idzie, można zaoszczędzić sporo czasu. 
Diety dostępne w DietBox

DietBox oferuje dietę znaną jako Wybór Menu. Jest ona przeznaczona głównie dla tych, którzy mają specjalne wymagania i oczekiwania co do zjadanych posiłków. Tu mogą je samodzielnie dobierać zgodnie z indywidualnymi upodobaniami. Druga ciesząca się popularnością dieta, to dieta Slim. Jest idealna dla tych, którzy chcą pozbyć się zbędnych kilogramów i w ten sposób zadbać o swoje zdrowie. Uwadze nie może umknąć także dieta Wegetariańska i Wegetariańska z rybami. To opcja głównie dla tych, którzy z różnych przyczyn nie chcą lub nie mogą jeść mięsa. Lactose Free to kolejna dieta w ofercie DietBox. Jest dedykowana osobom, które nie tolerują laktozy. Osobom, które mają problemu z cukrzycą, poleca zaś Niski Indeks Glikemiczny. Oferta obejmuje również dietę Low Carb i Keto. Ta pierwsza jest dla osób, które muszą ograniczyć węglowodany, a druga sprawdza się w przypadku chęci zrzucenia na wadze. Ale też bywa pomocna w wielu chorobach. Dieta Strong, także dostępna w DietBox jest dla tych, którym marzy się umięśniona sylwetka. 

Poszczególne diety są dopasowywane do potrzeb osób, które je stosują również pod względem kaloryczności. Dlatego przed ostatecznym złożeniem zamówienia, każdy musi wybrać rodzaj diety, a później jeszcze ustalić zapotrzebowanie kaloryczne. 

FAQ

Każda dostawa obejmuje posiłki na jeden cały dzień. Z wyjątkiem soboty, ponieważ tego dnia dostarczana jest dieta także na niedzielę. Dieta składająca się z 5 posiłków powinna być zjedzona jednego dnia. 

Catering jest dostarczany codziennie poza niedzielą w godzinach od 2:00 do 9:00. Kierowcy rozwożą diety zgodnie z opracowanym wcześniej planem. Godziny dostaw mogą być każdego dnia nieco inne. 

Dzięki narzędziu, jakim jest kalkulator kalorii, samodzielny wybór diety wielu osobom nie sprawia najmniejszego kłopotu. Jeśli jednak ktoś mimo wszystko nie wie, jaką kaloryczność wybrać albo waha się między różnymi rodzajami diety, może liczyć na fachową pomoc. Wystarczy skontaktować się z biurem obsług klienta i poprosić o radę.

Cena ostateczna cateringu zależy od wielu czynników. Przede wszystkim od rodzaju diety, ale też od jej kaloryczności. Poza tym cenę można obniżyć, korzystając z rozmaitych rabatów, promocji i innych okazji. Zatem nie zawsze jest taka sama. Zamawiając catering na dłuższy czas, np. cały miesiąc, można sporo zaoszczędzić.